USM12G48A Toshiba   TRIAC|400V V(DRM)|12A I(T)RMS|TO-263VAR 20021229
SM12G48A Toshiba   TRIAC|400V V(DRM)|12A I(T)RMS|TO-262VAR 20021229
USM12G48A ST   [替换型号]Compatible Equivalent:ST T1235-600G 20120119
SM12G48A ST   [替换型号]Compatible Equivalent:ST BTB12-600SW 20120119
USM12G48A TI   [替换型号]Compatible Equivalent:ST T1235-600G 20120118
全选
Total found 5 in 217540143