Q5012RH5 Teccor Electronics Inc   TRIAC|500V V(DRM)|12A I(T)RMS|TO-220AB 20021229
Q5012RH5 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
全选
Total found 2 in 217540143