BTB12-600BW   TRIAC 20040408
BTB12-600BW   TRIAC 20040406
BTB12-600BWRG ST   12A TRIACS 20031102
BTB12-600BW ST   12A TRIACS 20031102
BTB12-600BW ST Microelectronics   TRIAC|600V V(DRM)|12A I(T)RMS|TO-220 20021229
Q7012RH5 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
Q6012RH5 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
Q5012RH5 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
Q4012RH5 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
Q2012RH5 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
MAC212-8 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
MAC212-6 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
MAC212-4 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
MAC12HCM ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
MAC12HCD ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
BTB12-600BW ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTA212-500B 20120119
BTA212-600B ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
BTA212-500B ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600BW 20120119
全选
Total found 18 in 217540143