BTB12-400BW ST Microelectronics   TRIAC|400V V(DRM)|12A I(T)RMS|TO-220 20021229
BTB12-400BW ST   [替换型号]Possible Analogue:Littelfuse Q4012RH5 20120119
Q4012RH5 Littelfuse   [替换型号]Possible Analogue ST BTB12-400BW 20120117
全选
Total found 3 in 217540143